Menu
Alışveriş Sepetiniz

Hakkımızda

Merhaba, Ben Selami Bakkal  1974 yılından beri ticaretin içinde yaşam mücadelesi vererek 1987 yılından itibaren profesyonel deneyimimi artırmak için uzun süre üretici ve distribütör firmalarda satış, satın alma ve yöneticilik yaparak 2010 yılında emekli olup 2013 yılında kendi işyerimi (Faktör enerji ve aydınlatma ürünleri gıda sanayi ve ticaret limited  şirketini kurarak toptan satış çalışmalarımla devam ederken  pandemi den dolayı iş hayatından kopan oğlum Erman Bakkal'la beraber aile şirketimizi geliştirmeye başladık pandemi den zorlu bir çıkış yolu olan e- satış panellerinde mağaza açarak  ( Trendyol-Hepsiburada-N11-Amazon-Pttavm-Akakçede - Cimride deneyim kazanarak ve buradaki satış sitelerimiz (Faktörenerji (ihtiyacınolanıal) ve Faktör Ticaret) olarak devam etmektedir. Kendi sitemizi tamamlamış olup satışlarımız uygun fiyatlarla siz değerli müşterilerimize avantajlar sunarak satışa başladık. Başlayan e satış moda serüvenim, her geçen gün çizgisini ileri taşıyarak; ülkemizin birçok bölgesindeki siz saygı değer müşterilerimize hizmetimizi taşımaya devam etmekteyiz. İşini severek yapan, dürüstlükten ödün vermeyen 8 kişilik ekip çalışmasında insanlara daha iyi hizmet vermeyi kendimize prensip edinmiş olup, daha fazla insana ulaşmak ve hizmet vermek en büyük hedefim. Türkiye’nin doğusundan batısına bu coğrafyanın her noktasında, herkesin beğenerek alışveriş yapabilecek ürünlerimizi  en uygun fiyatlarla kampanyalarla siz değerli müşterilerimize ulaştırmak için elimizden geleni yapmaktayız. Bugün emin adımlarla ilerlediğim bu yolda her ay yüzlerce markalı ürünlerin satışı ile sizlere dilediğiniz gibi hizmet sunmaktayız. Hatalarımızı firmamıza, güven ve dostluğumuzu, hizmetimizi değerli dostlarınıza tavsiye etmenizi rica ederiz. FAKTÖR ENERJİ VE AYDINLATMA ÜRÜNLERİ SAN.LTD.ŞTİ YANİ www.ihtiyacinolanial.com linki siz değerli müşterilerimize pardon dostlarımıza sunmaktayız. Nice beraberliklerimize

Whatsapp ve telefon ile sipariş seçeneklerini de içeren pratik, hızlı ve güvenli alışverişi siz değerli müşterilerimize sunuyoruz.

Tüm kredi kartı ve kişisel bilgileriniz SSL (Secure Socket Layer) sistemi ile korunmakta olup 128 bit ile şifrelenmiştir. Yapacağınız tüm alışverişler güvenlidir.Tüm banka kartlarına 9 taksite kadar bir çok seçenek ile hizmet veren ihtiyacinolanial.com, her daim müşteri memnuniyeti ilkesini ön planda tutmaktadır. ihtiyacinolanial.com’ da Hızlı Teslimat, Uygun Fiyat, Kaliteli Ürün, Güvenli Alışveriş, 7/24 Destek, Farklı Ödeme Seçenekleri ve daha pek çok fırsat sizleri bekliyor.