Menu
Alışveriş Sepetiniz

Bitki Yağları

Markalar: AKZER
Akzer Cilt Bakım Yağı 150 mlstyle="height:70px;width:845px;">İÇİNDEKİLER :Papatya yağı, Gül yağı Havuç yağı, Buğday yağı, Jojoba yağı, Kuşburnu yağı, Çay ağacı yağı ,Avakado yağı, Böğürtlen yağı, Çilek yağı, Kabak Çekideği yağı , Argan yağı.INGRDIENTS :Camomille oil, Apricot oil , Ro..
175,00TL
Vergiler Hariç:175,00TL
Markalar: AKZER
AKZER ÇÖREKOTU YAĞI BİTKİSEL SABİT YAĞ 20MLİÇİNDEKİLER : Nigella Sativa oil (Çörekotu yağı).ÖNLEMLER ve UYARILAR:Sizin için önerilen bitkiler, yağlar, karışımlar vb. ilaç değildir. Türkiye’de ilgili kanunlara göre ilaç ve reçeteleri doktorlar düzenler, bazı bitkiler bedeninizi olumsuz etkileyeb..
39,00TL
Vergiler Hariç:39,00TL
Markalar: AKZER
AKZER ÇÖREKOTU YAĞI BİTKİSEL SABİT YAĞ 50MLİÇİNDEKİLER : Nigella Sativa oil (Çörekotu yağı).ÖNLEMLER ve UYARILAR:Sizin için önerilen bitkiler, yağlar, karışımlar vb. ilaç değildir. Türkiye’de ilgili kanunlara göre ilaç ve reçeteleri doktorlar düzenler, bazı bitkiler bedeninizi olumsuz etkileyeb..
59,00TL
Vergiler Hariç:59,00TL
Markalar: AKZER
AKZER KANTARON YAĞI BİTKİSEL SABİT YAĞ 20MLİÇİNDEKİLER :Hypericum  Perforatum Oil (Kantaron Çeşnili Doğal Zeytinyağı).ÖNLEMLER ve UYARILAR:Sizin için önerilen bitkiler, yağlar, karışımlar vb. ilaç değildir. Türkiye’de ilgili kanunlara göre ilaç ve reçeteleri doktorlar düzenler, bazı bitkil..
39,00TL
Vergiler Hariç:39,00TL
Markalar: AKZER
AKZER KANTARON YAĞI BİTKİSEL SABİT YAĞ 50MLİÇİNDEKİLER :Hypericum  Perforatum Oil (Kantaron Çeşnili Doğal Zeytinyağı).ÖNLEMLER ve UYARILAR:Sizin için önerilen bitkiler, yağlar, karışımlar vb. ilaç değildir. Türkiye’de ilgili kanunlara göre ilaç ve reçeteleri doktorlar düzenler, bazı bitkil..
59,00TL
Vergiler Hariç:59,00TL
Markalar: AKZER
AKZER SUSAM YAĞI 20ML BİTKİSEL SABİT YAĞİÇİNDEKİLER : Sesamae oil. (Susam Yağı).ÖNLEMLER ve UYARILAR:Sizin için önerilen bitkiler, yağlar, karışımlar vb. ilaç değildir. Türkiye’de ilgili kanunlara göre ilaç ve reçeteleri doktorlar düzenler, bazı bitkiler bedeninizi olumsuz etkileyebilir, doktor..
39,00TL
Vergiler Hariç:39,00TL
Gösterilen: 1 ile 10 arası, toplam: 10 (1 Sayfa)